O firmie

Doświadczenie
Jesteśmy wiodącą w Polsce firmą transportową działającą na rynku przewozów pasażerskich od 2005 roku. Organizujemy przewozy osób na terenie kraju oraz całej Europy. Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób.

Szeroki zakres usług
Obsługujemy klientów indywidualnych i firmy – wydarzenia duże i kameralne wycieczki. Obsługujemy biura podróży i agencje turystyczne. Mamy doświadczenie w organizacji zjazdów, kongresów, konferencji, wyjazdów narciarskich, różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności w transporcie turystycznym procentuje w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów.

Położenie
Nasza baza w Łodzi pozwala na szybki i wygodny dojazd do dowolnego zakątka Polski. Największy w Polsce węzeł autostradowy gwarantuje nam sprawne dotarcie do klientów w całym kraju.

Nowoczesny tabor
Zajmujemy się wynajmem luksusowych autokarów, busów oraz limuzyn.
W swoim taborze posiadamy wyłącznie nowe, luksusowe autokary marki Setra, Scania oraz Mercedes (2015-2019) z ilością miejsc dla pasażerów 20, 49, 51, oraz 69 w pełnej opcji wyposażenia. Posiadamy wszelkie możliwe udogodnienia dla komfortowej obsługi naszych pasażerów.

Sprawdzeni kierowcy
Sprawną i bezpieczną obsługę naszych podróżnych gwarantuje zespół naszych doświadczonych kierowców, rokrocznie przejeżdzających dziesiątki tysięcy kilometrów po europejskich drogach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.